EMPATICUS 1 KWIETNIA NA WSPÓLNEJ :)

26 Mar

NASZA PROPOZYCJA DLA „NIE-6-KLASISTÓW” W DNIU EGZAMINU

Meldujemy się z konkretną propozycją na ciekawe spędzenie z nami całego dnia  przez wszystkich  „nie-6-klasistów” w dniu 1 kwietnia J, czyli w dniu egzaminu dla 6 klasy. Proponujemy grę EMPATICUS. Jest to gra rozwojowa z elementami działań plastycznych, zadań twórczych, teatralnej improwizacji . Uczy ona kooperacji, empatii, zmusza do twórczych rozwiązań problemów, ułatwia poszukiwanie wewnętrznej motywacji, a to wszystko poprzez świetną zabawę i użycie metafory.

Proponujemy zajęcia od 9.00 do 17.00, ale dzieci mogą przyjść do nas już o 8.00 rano J. W ciągu dnia zjemy obiad i podwieczorek – mamy wypróbowany catering z ferii i wakacji. Jak zwykle zapewniamy wszystkie materiały. Zajęcia poprowadzi pani Klaudia Wiśniewska. A dla tych, którzy jej nie znają informacja, że pani Klaudia ukończyła antropologię kulturową na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz edukację artystyczną z arteterapią na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Pracuje jako instruktor zajęć artystycznych, trener efektywnej nauki. Organizuje gry fabularne, które wykorzystują naturalną umiejętność wchodzenia dziecka w świat iluzji, dlatego są tak skuteczne jako forma nauki i rozrywki. Podczas prowadzenia zajęć kładzie nacisk na pokazanie dzieciom radości w rozwoju bez niepotrzebnych ocen.

W grze EMPATICUS może wziąć udział maksymalnie 20 dzieci. I jeśli faktycznie chętnych będzie 20 dzieci, to możemy zaproponować cenę 70 zł za cały dzień zabawy, a przy grupie 10 dzieci cena wyniesie 135 zł. Prosimy zatem o mailowe zapisy, żebyśmy rezerwowali miejsca :). empaticus w RUND